jigolo başvuru

Jigolo Başvuru

Türkiye’nin en eski ve itibarlı jigolo ajans sitemiz sizlere başvuru ve kayıt imkanı sağlayarak mutlu, heyecan dolu bir ortam yaratmaktadır.

Kadınlara iş etkinliklerine, düğünlere, akşam yemeklerine eşlik edecek ve sadece bir akşam için eşlik edecek bir jigolo olmak ister misiniz? Müşterilerden gelen çeşitli talepleri karşılamak için her kökenden ve her yaştan erkekler için bir gereklilik vardır.

Müşteriler genellikle “model” görünüşlü erkekleri aramazlar, ihtiyaçları olan şey bakımlı, iyi huylu ve iyi konuşma becerilerine sahip biridir. Şu anda ülke çapında çeşitli geçmişlere sahip 20’li yaşların başından 60’lara kadar olan jigololarımız var.

Sitemiz, kadınlara çeşitli sosyal etkinliklerde, dışarıda yemek yemede, günlük dışarıda, tiyatro gezilerinde vb. eşlik edecek heteroseksüel “cinsel olmayan” jigololar içindir.

Erkek Escort işleriyle ilgileniyorsanız ve düz bir erkek jigolo olmak için kaydolmak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki düğmeyi tıklayın:

ERKEK JİGOLO İŞLERİ

NASIL ÇALIŞIYORUZ

Erkek Jigolo olmak istiyorum, ilginç insanlarla tanışırken ve eğlenirken ikinci bir gelir elde etmenin harika bir yolu olabilir! Jigololarımızın çoğu, müşterilerden tekrarlanan rezervasyonlar alır, böylece bir kez yerleştikten sonra haftada birkaç rezervasyon alabilirsiniz. Her zaman veritabanımıza jigolo eklemek istiyoruz, bu yüzden gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, gelin ve bize katılın ve bir erkek jigolo olun!

Kayıt olmak:

Sitemizde erkek jigolo olmak için , ŞİMDİ KAYDOL! Yukarıdaki bağlantı.

Profilinizi oluşturmak için başka hiçbir ücret ve ek ücret yoktur. Ücretlerimiz rakiplerimizden çok daha düşük.

Size kolaylık sağlamak için, üyelik ücreti siz iptal etmeyi seçene kadar her ay otomatik olarak yeniden faturalandırılır ve bunu istediğiniz zaman bize e-posta göndererek yapabilirsiniz. Bilgilerinizi ve abonelik ödemenizi aldığımızda, jigolo profiliniz birkaç saat içinde çevrimiçi hale getirilecek.

Profilinizde istediğiniz zaman değişiklik yapabilirsiniz. Yayınlanır yayınlanmaz müşteriler tarafından görüntülenebilir, böylece rezervasyonlar için sizinle iletişime geçebilirler.

Rezervasyonlar

Erkek jigolo profiliniz web sitesinde yayınlanır yayınlanmaz müşteriler tarafından rezerve edilebilir. Profilinizdeki iletişim bilgileri aracılığıyla müşteriler sizinle doğrudan iletişime geçecektir, hem bir e-posta adresi hem de telefon numarası ekleyebilirsiniz.

Müşteri, genellikle halka açık bir yer olan nerede buluşacağınız konusunda sizi bilgilendirecektir. Müşteriyle buluştuğunuzda, tarihin başlangıcında rezervasyon için size nakit olarak ödeme yapılacaktır. Müşteri ayrıca tarihteki yiyecek, içecek, tiyatro biletleri vb. tüm masrafları karşılayacaktır.

Ödeme: Her rezervasyon başlangıcında size nakit olarak ödenecektir, ücret size aittir, kazancınızdan herhangi bir kesinti yapmayız . Erkek jigololarımız kendi saatlik ücretlerini ve minimum rezervasyon sürelerini seçebilirler.

Bazen bir müşterinin bir iş konferansına veya benzeri bir şeye eşlik etmesi için bir refakatçiye ihtiyacı olabilir ve bu daha uzun rezervasyonlar için her şey dahil bir fiyat için pazarlık yapmanızı öneririz.

İptal politikası:

Erkek jigolo Üyeliği, aboneliğiniz süresince herhangi bir noktada iptal edilebilir. Profiliniz, sizden bir e-posta isteği aldıktan sonra 24 saat içinde kaldırılacaktır. Otomatik abonelik yenilemeyi hemen iptal edeceğiz.

Geri ödeme politikası:

Tartışmasız bir geri ödeme politikası sunuyoruz. Aboneliğinizden tamamen memnun değilseniz, 14 gün içinde herhangi bir noktada iptal edebilirsiniz ve abonelik paranızın tamamını iade edeceğiz.

Jigolo kayıt olmak için kaydolmak istiyorsanız, lütfen Şimdi Kaydolun sayfasına gidin