Kategoriler
jigolo

Kiralık Jigolo Ol Para Kazan

Hayat karmaşıklaşır ve kolay çıkış yolu genellikle istediğimiz şeydir. Son zamanlarda hayatın dezavantajını tattım ve kiralık adamlar benim kaçış yolumdu. Deneyimlerimi sizlerle paylaşmak isterim. Basit ve doğrudan konuya devam etmeye çalışacağım.

Benim adım Devrim ve bu yıl 24 yaşına gireceğim. İstanbul!a okumak için geldim. İyi bir iş bulma umuduyla okumak için büyük hayallerle geldim, böylece aileme eve para gönderebileyim. Tüm hayallerimi hayal edebilmek için planlamıştım. Ancak sözle birlikte işler beklediğim gibi gitmedi.

Sorun benim üçüncü yılımda başladı. Hastaydım ve okuldaki iş yüküyle karşılaşamadım. Çok sayıda dersi, ödevi ve testi kaçırdım. Not Ortalamam çok düştü ve üniversite kibarca ayrılmamı söyledi. Çok düşündükten sonra üniversiteyi bırakmaya karar verdim.

Memleketime geri dönmek bir seçenek değildi. Benim hatam olmasa da hayal kırıklığına uğrayacaklarından oldukça emindim. Arkadaşlarımla nasıl yüzleşeceğimi gerçekten bilmiyordum. Utançla yüzleşebilir miyim bilmiyorum. Bazı fırsatlardan yararlanıp yararlanamayacağımı görmek için İstanbul’da kalmaya karar verdim. Ülkemin işgücü piyasası o kadar sıkışık ki, diyelim ki 10 kişiye kadar ihtiyacı olan bir iş iki yüz kadar başvuru alacak.

İstanbul çok daha iyi. Burada pek çok fırsat var ve asgari nitelikle, faturalarınızı rahatça ödeyecek kadar yeterli olacak bir işe kolayca sahip olabilirsiniz. Sokağın bir bölümünü temizlemek için işe başladım.

Rutin temizliğimden birinde, ” KİRALIK JİGOLOLAR ” şablonunu taşıyan bir afişle karşılaştım . Görmezden gelmeye çalıştım, ama sürekli gözlerime girip durdu, bu yüzden onu aldım. Özetle afiş, kiralık erkeklerin ve onlara nasıl ulaşılacağının reklamıydı. Afiş ayrıca işe alınmak için erkeklere ihtiyaç duyanların bazılarını vurgulamaya çalıştı. Posterde gördüğüm, dikkatimi çeken ve onlarla hemen iletişime geçmemi sağlayan anahtar kelimeler “depresif ve hayal kırıklığına uğramış” oldu.

Posteri katladım ve cebime attım. Gün için işim bittiğinde çok yorulmuştum. Eve gittim ve cebimde poster olduğunu tamamen unuttum. Cebin sertliğini hissettiğimde neredeyse çamaşır makinesine fırlatmıştım. Aradım ve çıkardım. Bir süre düşündüm sonra numarayı çevirdim.

Jigolo başvuru için Telefonun diğer ucundaki ses tatlı akıyordu. Ses davetkardı ve onunla konuşmaya devam etmek istememi sağladı.

Kiralık erkekler hakkındaki bu posteri gördüm. Hafta sonu için kiralanabilir misiniz? “

“Oh evet!”

Birkaç dakika konuştuk ve hafta sonu geleceği konusunda anlaştık. Anlaştığımız gibi tam zamanında gelmişti. Jigolo ajans ile Kendine geldiğinde ona öğle yemeği hazırladım. Yemek yerken bana kendisinden ve yaptığı şeyi nasıl yaptığını anlattı. Hikayesi umutlarımı artırdı ve kendi hikayem hakkında konuşmak için beni biraz daha özgür kıldı.

Kendim hakkında konuşmaya başladım. İlk başta gergindim çünkü gurur duyduğum bir hikaye değildi. Bitirdiğimde, konuşmadan önce bir süre masaya baktı.

Ya sana daha yüksek maaşlı daha iyi bir iş bulursam?

O kadar heyecanlandım ki ne diyeceğimi bilemedim. İfadem her şeyi anlattı. Bekledim ama kalbimin kırılmasını önlemek için sevincimi azaltmaya çalıştım. Birkaç gün sonra bir röportaj için telefon aldım. Yardım etmeye istekli birçok insanı tanıdığı ortaya çıktı.

Hayal ettiğim hayat bu değildi. Jigolo ajansı Elimde olsaydı daha iyisini isterdim, ama yine de minnettarım çünkü şimdi daha fazla para kazanıyorum ve aileme yardım edebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir